ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447 - úvodní stránka

Stránky města Kladna

Hlavní menu

Přeskočit na menu vybrané sekce

Select your language/Sprachauswahl

  • English
  • Deutsch

Úvodní stránka » Základní škola » Ovoce do škol - projekt podporovaný Evropskou unií, Školní mléko

Ovoce a zelenina do škol, mléko do škol - projekt podporovaný Evropskou unií

Ovoce a zelenina do škol

Úkolem projektu Ovoce do škol je především přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit zdravé stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny. Tento projekt je určen pro žáky 1. - 9. tříd. Pravidelné porce ovoce a zeleniny odebírá ZŠ Ukrajinská od společnosti Come vending.s.r.o.

 

Od školního roku 2017/2018 přibude v rámci projektu také Mléko do škol, kdy budou dostávat žáci v pravidelných dodávkách neochucené mléko či neochucený jogurt stejně jako dostávají porci ovoce.

Žáci všech ročníků si mohou také vyzvednout u sekretářky školy kreditku na výrobky z mléčného automatu během celého školního roku. 1. třídám se kreditka rozdává automaticky na začátku každého školního roku prostřednictvím třídních učitelek.  Kreditku lez nabít libovolnou částkou peněz pouze bezhotovostní platbou na účet č. 501 501 77 99/5500, nebo prostřednictvím sms zprávy, variabilní symbol je číslo kreditky. Automat je umístěn v hale školy.

Pokud dítě kreditku ztratí, vyzvedne si novou u sekretářky školy. Za ztrátu kreditky a vydání nové Vám firma COME vending, s.r.o. odečte z kreditu 10 Kč.

Dotované výrobky

Žáci mají nárok na tolik mléčných produktů, kolik je vyučovacích dnů v tzv. zúčtovacím období. Zúčtovací období jsou celkem tři: září až prosinec, leden až březen a duben až červen. Dítě si může zakoupit libovolný počet výrobků denně nebo týdně, maximálně však do výše nároku v daném období. Pokud si žák vyčerpá před uplynutím období své nároky, automat mu bude nadále vydávat mléčné výrobky, ale již za cenu nedotovanou. Nový nárok na dotované produkty začíná s novým zúčtovacím obdobím. Zúčtovací období jsou celkem tři - září až prosinec, leden až březen a duben až červen. Nárok na dotované výrobky mají žáci 1. - 9. tříd.

Na podrobnější informace o projektu se můžete podívat www.happysnack.czZvonění

1. hodina07.55 - 08.40
2. hodina08.55 - 09.40
3. hodina09.50 - 10.35
4. hodina10.55 - 11.40
5. hodina11.50 - 12.35
6. hodina12.45 - 13.30
7. hodinapolední přestávka
8. hodina14.00 - 14.45
9. hodina14.50 - 15.35

Dnes je: 17.8.2018

Svátek slaví: Petra

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat novinky a důležité informace přímo do Vaší e-mailové schránky, zaregistrujte se.

Aby z formuláře nebyla roboty odesílána nevyžádaná pošta, tzv. spam, je třeba odlišit roboty od normálních uživatelů. K tomu slouží následující políčko formuláře s jednoduchou otázkou. Vy odpověď jistě znáte, ale robot význam otázky nepochopí.


© ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447 | Grafika: Midasweb.eu | Redakční systém Weblík