Sportovní liga základních škol okresu Kladno
24.6.2006
V následující tabulce se můžete podívat na přehled sportovních soutěží, do kterých se zapojila naše škola ve SPORTOVNÍ LIZE ZŠ okresu Kladno, kde se umístila ze 35 zúčastněných škol na 3. místě. Blahopřejeme žákům k jejich úspěchům.
Mgr. Jana Kacálková
datum | umístění | druh sportu | kategorie |
---|---|---|---|
22. 2. 06 | 1. místo | Basketbal | dívky 6. - 7. třídy |
24. 1. 06 | 3. místo | Basketbal | dívky 8. - 9. třídy |
22. 3. 06 | 4. míst | okresní kolo - Sportovní gymnastika | dívky 1. - 5. třídy |
22. 3. 06 | 5.místo | okresní kolo- Sportovní gymnastika | dívky 6. - 7. třídy |
22. 3. 06 | 2. místo | okresní kolo - Sportovní gymnastika | dívky 8. - 9. třída |
23. 3. 06 | 3. místo | okresní kolo - Sportovní gymnastika | chlapci 1. - 5. třídy |
23. 3. 06 | 3. místo | okresní kolo - Sportovní gymnastika | chlapci 6. - 7. třídy |
23. 3. 06 | 1. místo | okresní kolo - Sportovní gymnastika | chlapci 8. - 9. třídy |
2. 2. 06 | 1. místo | základní kolo - Vybíjená | dívky |
1. 2. 06 | 1. místo | základní kolo - Vybíjená | chlapci |
17. 2. 06 | 2. místo | okresní kolo - Vybíjená | dívky |
15. 2. 06 | 5. - 6. místo | okresní kolo - Vybíjená | chlapci |
4. 4. 06 | 3. místo | základní kolo - Volejbal | dívky |
6. 4. 06 | 2. místo | základní kolo - Volejbal | chlapci |
28. 4. 06 | 6. místo | okresní kolo - Volejbal | dívky |
4. 5. 06 | 4. místo | okresní kolo - Volejbal | chlapci |
27. 4. 06 | 1. místo | zákl. kolo - Mc Donald Cup | 1.- 3. místo |
10. 5. 06 | 4. místo | zákl. kolo - MC Donald Cup | 4. - 5. třídy |
3. 5. 06 | 1. místo | okres. kolo - MC Donald Cup | 1.-3.třídy |
11. 5. 06 | 7.-8. místo | okres. kolo - MC Donald Cup | 4. - 5. třídy |
26. 4. 06 | 5. místo | okres. kolo - Malá kopaná | 6. - 7. třídy |
25. 4. 06 | 3. místo | okres. kolo - Malá kopaná | 8. - 9. třídy |
20. 4. 06 | 1. místo | kvalifikač. turnaj - Coca Cola Cup | 2. stupeň |
5. 5. 06. | 1. místo | vyřazovací turnaj - Coca Cola Cup | - |
17. 5. 06 | 11. místo | okres. kolo - Pohár rozhlasu | dívky 8. - 9. třídy |
17. 5. 06 | 11. místo | okres. kolo - Pohár rozhlasu | chlapci 8. - 9. třídy |
18. 5. 06 | 3. místo | okres. kolo - Pohár rozhlasu | dívky 6. - 7. třídy |
18. 5. 06 | 6. místo | okres. kolo - Pohár rozhlasu | chlapci 6. - 7. třídy |
1. 6. 06 | 5. místo | okres. kolo - Atletický čtyřboj | chlapci |
20. 6. 06 | 3. místo | okres. kolo - Miniolympiáda atletika | 1. - 3. třídy |
20. 6. 06 | 3. místo | okres. kolo - Miniolympiáda atletika | 4. - 5. třídy |