Okresní kolo v gymnastice

29.3.2011

V pátek 25. 3. 2011 se v kladenské sokolovně soutěžilo ve sportovní gymnastice a my jsme si tam vybojovali řadu medailí. Sportovní gymnastika patří mezi obtížnější sporty, kterých se zúčastňují jen některé školy. Přesto letos závodil rekordní počet 116 dětí v šesti kategoriích.

• Kategorie IV chlapci, 8. – 9. třídy: Vladimír Špiruda, Aleš Šlajchrt, Patrik Levý získali 1. místo
  • Kategorie III chlapci, 6. – 7. třídy: Petr Fiala, Simon Beránek, Petr Szajko, Roman Kučera, Lukáš Zíb, Jakub Kala získali 1. místo.
  • Kategorie IV dívky, 8. – 9. třídy: Eva Rojdlová, Kristýna Juričičová, Barbora Soukupová, Michaela Borovková získaly 3. místo.
  • Kategorie III dívky, 6. – 7. třídy: Tereza Hráská, Anna Sucharová, Eliška Krejčí, Alžběta Hašková, Nikola Bandriová získaly 3. místo.
  • Katogire II dívky, 4. – 5. třídy: Julie Vosyková, Klára Koláčová, Anna Kulhánková získaly 1. místo.

Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.